درباره ما

رزرو بلیط هواپیما یکی از خدمات اصلی یک آژانس مسافرتی مانند آژانس گل بلیط است. آژانس گردشگری گل بلیط از ابتدای فعالیت، نماینده فروش رسمی ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی بوده است تا بتواند نیازهای همسفران خود در زمینه خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی را برآورده سازند. کارشناسان بخش بلیط هواپیما گل بلیط با تکیه بر سال‌ها تخصص، آگاهی از قوانین و مقررات پروازهای مختلف و همچنین دسترسی به تمامی سامانه‌های رزرواسیون آماده‌اند تا بهترین بلیت هواپیما را با کمترین زمان توقف و بهترین قیمت برای شما رزرو کنند.

گل بلیط فعالیت رسمی خود را از سال 1398 و با هدف ارائه خدماتی متمایز در زمینه خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور گردشگری به سرتاسر کشورهای جهان آغاز نمود.
پوشش 100% بلیط با تضمین کمترین قیمت، رزرو آنلاین بدون حتی یک لحظه معطلی و انتظار، استرداد بلیط و عودت وجه در کمتر از 30 دقیقه و پشتیبانی 24 ساعته، بخشی از خدمات متمایز ما در گل بلیط است.

ما معتقدیم ایران و ایرانی شایسته برترین هاست در همین راستا بستری را فراهم ساخته ایم تا گردشگران هر آنچه که از کیفیت در خدمات گردشگری تجربه کرده اند به فراموشی سپرده و کیفیت را آنگونه که شایسته ملت بزرگ ایران است تجربه نمایند.